Michal Hudec - Stabilne vysoké ceny energií udržiavali politici v čase, keď mali klesať
19:04

Michal Hudec - Stabilne vysoké ceny energií udržiavali politici v čase, keď mali klesať

06.12.2019
Za teplo, plyn aj vodu si od nového roka priplatíme desiatky eur. Ceny pre domácnosti a malé firmy odklepol Úrad pre reguláciu sieťových odvetví, ktorý vedie Ľubomír Jahnátek. Elektrina pôjde hore o vyše 7 percent, čo môže niektorým domácnostiam zvýšiť účet o 4,70 € mesačne. Za plyn si priplatíme v priemere o štyri až päť percent. Mierne stúpnu aj ceny za kúrenie a vodu... Celý článok: https://www.expres.sk/204926/stabilne-vysoke-ceny-energii-udrziavali-politici-podla-dodavatelov-v-case-ked-mali-klesat/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.