Peter Pellegrini - Ficovi patrí dôstojné miesto na kandidátke Smeru
25:04

Peter Pellegrini - Ficovi patrí dôstojné miesto na kandidátke Smeru

02.10.2019
Robert Fico, prvýkrát od vzniku Smeru, nepovedie svoju stranu do volieb ako líder. Jednotkou na kandidátke bude podpredseda strany a premiér Peter Pellegrini. Čo to pre premiéra a jeho úlohy v Smere vlastne znamená? Aký výsledok chce ako líder vo voľbách dosiahnuť a s kým Smer chce, či naopak nechce spolupracovať? Dokáže premiér pár mesiacov pred voľbami napriek nespokojnosti Smeru a SNS presadiť veľkú reformu nemocníc? Kam je ochotný ísť s tohtoročným deficitom? Hosťom Braňa Závodského bol Peter Pellegrini.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.