Zuzana Dolinková - Plánované zvýšenie platieb považujú zdravotnícke asociácie za nedostatočné
34:50

Zuzana Dolinková - Plánované zvýšenie platieb považujú zdravotnícke asociácie za nedostatočné

01.12.2020
Zdravotníci varujú pred kolapsom. Napriek tomu, že rozpočet pre zdravotníctvo na budúci rok predstavuje takmer najväčšiu položku v našich výdavkoch, zdravotníci hovoria o kolapse celého systému. Verejnosti aj vláde preto napísali otvorený list. Čo vlastne Slovenská lekárska komora, Asociácia na ochranu práv pacienta, Asociácia nemocníc Slovenska, Zväz ambulantných poskytovateľov, Asociácia súkromných lekárov, Asociácia polikliník a zdravotníckych zariadení a Asociácia dopravnej zdravotnej služby od vlády chcú? čo sa stane, ak to nezískajú? ako môže vyzerať kolaps zdravotníctva, pred ktorým varujú? Braňo Závodský sa rozprával so šéfom Slovenskej lekárskej komory Mariánom Kollárom, prezidentkou Zväzu ambulantných poskytovateľov Zuzanou Dolinkovou a riaditeľom Odboru zdravotníctva Bratislavského samosprávneho kraja Tomášom Szalayom. Celý článok: https://www.expres.sk/235344/planovane-zvysenie-platieb-povazuje-zuzana-dolinkova-za-nedostatocne/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.