Grigorij Mesežnikov - Pred 2. kolom nie sú karty rozdané nanovo (Braňo Závodský Naživo)
19:28

Grigorij Mesežnikov - Pred 2. kolom nie sú karty rozdané nanovo (Braňo Závodský Naživo)

18.03.2019
Grigorij Mesežnikov poukazuje, že rozdiel medzi kandidátmi po prvom kole ešte nikdy nebol taký veľký. V druhom kole býva účasť spravidla vyššia. Zuzana Čaputová 40,57 % a Maroš Šefčovič 18,66 %. Slovensko si bude na budúci týždeň v sobotu vyberať nového prezidenta a stane sa ním jeden z dvojice Čaputová - Šefčovič. Kto z nich má väčšie šance? Ako sa prerozdelia hlasy porazených kandidátov? Bude kampaň pred druhým kolom špinavá? Ako môžu prezidentské voľby zamiešať kartami pred najbližšími voľbami do parlamentu? Braňo Závodský sa rozprával s politológom a prezidentom Inštitútu pre verejné otázky Grigorijom Mesežnikovom. https://www.expres.sk/relacie/brano-zavodsky-nazivo/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.