Róbert Vass - Vystúpenie pápeža Františka na konferencii GLOBSEC bolo prvé svojho druhu
34:14

Róbert Vass - Vystúpenie pápeža Františka na konferencii GLOBSEC bolo prvé svojho druhu

18.06.2021
Pápež František, prezidenti vrátane Zuzany Čaputovej, premiéri, desiatky ministrov či manažérmi korporácií. Títo všetci diskutovali o obnove sveta po pandémii na bratislavskej konferencii GLOBSEC. Ako si svet po pandémii predstavujú? Ako má prebiehať obnova a zmeny vo svetovej bezpečnosti a politike? A o čom diskutovali v Ženeve prezidenti Biden a Putin? Braňo Závodský sa rozprával so zakladateľom a prezidentom GLOBSECU Róbertom Vassom a bývalým veľvyslancom Martinom Bútorom. Celý článok: https://www.expres.sk/251509/robert-vass-vass-vystupenie-papeza-frantiska-na-konferencii-globsec-bolo-prve-svojho-druhu/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.