Sulík kritizuje, že Sme rodina hlasovala proti reformám. Na Kollárovom mieste by už v koalícii nebol
35:24

Sulík kritizuje, že Sme rodina hlasovala proti reformám. Na Kollárovom mieste by už v koalícii nebol

15.12.2021
Vláda si urobila predčasné Vianoce. Zrušila viaceré protipandemické zákazy, na sviatky môžeme ísť za rodinou a aj do obchodu bez vakcíny. Parlamentom zas aj bez podpory Kollára a jeho poslancov prešla reforma nemocníc a národných parkov. Prečo sú ale nespokojní učitelia? Prečo na nich koalícia nenašla viac peňazí? A nie je na rušenie opatrení a zvyšovanie mobility skoro? Braňo Závodský sa rozrpával s ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.