Richard Sulík - Musíme dôsledne kontrolovať dodržiavanie opatrení a lepšie strážiť hranice
35:12

Richard Sulík - Musíme dôsledne kontrolovať dodržiavanie opatrení a lepšie strážiť hranice

28.09.2020
Odborníci varujú pred zaplnením nemocníc. Pripravila vláda krajinu na druhú vlnu pandémie dostatočne? Šéfka eurokomisie predstavila nový Pakt o migrácii, s ktorým má ale vláda problém. Kedy Sas zruší gastráče a prečo minister prenechal podiel vo Východoslovenskej energetike Nemcom? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom. Celý článok: https://www.expres.sk/229913/musime-dosledne-kontrolovat-dodrziavanie-opatreni-a-lepsie-strazit-hranice-hovori-sulik/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.