Richard Sulík - O zotrvaní M. Lučanského vo funkcii by mal rozhodnúť nový minister vnútra
20:56

Richard Sulík - O zotrvaní M. Lučanského vo funkcii by mal rozhodnúť nový minister vnútra

03.03.2020
Vo voľbách získala jeho strana takmer o polovicu menej hlasov ako pred štyrmi rokmi. Napriek tomu, tentokrát zrejme neskončí v opozícii, ale vo vláde. Stranu Sloboda a solidarita bude v parlamente zastupovať 13 poslancov. Juraj Droba a Lucia Ďuriš Nicholsonová sa svojich mandátov vzdajú a zostanú na svojich pozíciách na Bratislavskej župe a v Európskom parlamente... Celý článok: https://www.expres.sk/213913/o-zotrvani-m-lucanskeho-vo-funkcii-sefa-policie-by-mal-podla-sulika-rozhodnut-novy-minister-vnutra/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.