Viktor Križo - Kríza naplno ukázala, aká zlá je realita školstva
27:04

Viktor Križo - Kríza naplno ukázala, aká zlá je realita školstva

28.04.2020
Kvalita nášho školstva sa nezlepšuje - práve naopak. Potvrdzujú to aj výsledky medzinárodných testovaní našich žiakov. Problém je stále aj v prístupe k vzdelávaniu. Ako to všetko chce nová vláda zmeniť? Čo bude s platmi učiteľov počas a po kríze? A ako dostať aspoň jednu našu univerzitu do top 500 na svete? Braňo Závodský sa rozprával s Miroslavou Hapalovou a Viktorom Križom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.