Lucia Gomez - Všetky päťročné deti budú musieť absolvovať jeden rok predprimárneho vzdelávania
34:46

Lucia Gomez - Všetky päťročné deti budú musieť absolvovať jeden rok predprimárneho vzdelávania

02.06.2021
Povinnú škôlku už máme. Teraz je otázka, či máme aj pre deti miesta, celkovo ich má pribudnúť sedem tisíc. O rok už na zápis do školy zoberú len deti, ktoré v škôlke absolvujú takzvané predprimárne vzdelávanie. Hoci je posledný rok škôl od septembra povinný, kapacity škôlok nestačia. No ak rodič svoje päťročné dieťa nezapíše, môže prísť o prídavky na dieťa... Celý článok: https://www.expres.sk/250258/lucia-gomez-vsetky-patrocne-deti-budu-musiet-absolvovat-jeden-rok-predprimarneho-vzdelavania/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.