Veronika Remišová - Trúfame si na vyčerpanie zvyšných deviatich milárd eur z eurofondov
35:01

Veronika Remišová - Trúfame si na vyčerpanie zvyšných deviatich milárd eur z eurofondov

08.09.2020
Slovensko čaká ďalšia várka miliárd z Bruselu. Dokážeme už eurofondy čerpať rýchlejšie, efektívnejšie a bez škandálov? Okrem toho chystá koalícia reformy za ďalších 7 miliárd. Aký plán obnovy teda koalícia pripraví a prečo to robí za zavretými dverami? Na čo je Slovensku štátny podnik a prečo vicepremiérka zrušila zmluvu s Bonulom? Budú ju nasledovať aj ostatné ministerstvá? Braňo Závodský sa rozprával s vicepremiérkou Veronikou Remišovou a jej predchodcom Richardom Rašim. Celý článok: https://www.expres.sk/228130/veronika-remisova-si-trufa-na-vycerpanie-zvysnych-deviatich-milard-eur-z-eurofondov/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.