Niektoré oblasti, do ktorých sa lejú peniaze, neprinášajú podľa expertov potrebnú hodnotu
36:04

Niektoré oblasti, do ktorých sa lejú peniaze, neprinášajú podľa expertov potrebnú hodnotu

15.10.2021
500 miliónov eur do rozpočtu navyše, no najskôr dôchodkové zmeny, výdavkové stropy a dlhová brzda. Takto podmienil schválenie štedrejšieho rozpočtu minister financií Matovič. V rozpočte sú aj milióny na platy zdravotníkov, no pre učiteľov zatiaľ nie. Viacerí ministri sú s rozpočtnom nespokojní. O akom rozpočte bude napokon rozhodovať parlament? Dohodne sa koalícia alebo nám bude hroziť rozpočtové provizórium? Braňo Závodský sa rozprával s Viliamom Páleníkom a analytikom INESS Radovanom Ďuranom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.