M. Kolíková - Po rekonštrukcii vlády som pripravená sa na rezort spravodlivosti vrátiť
32:43

M. Kolíková - Po rekonštrukcii vlády som pripravená sa na rezort spravodlivosti vrátiť

24.03.2021
Vláda prichádza o ďalších ministrov, parlament nerokuje, koaličná kríza sa prehlbuje. Prezidentka už aj verene vyhlásila, že odchod premiéra Matoviča je nevyhnutný. Minister dopravy Doležal už riadi naraz tri ministerstvá. Naozaj máme v dobe koronakrízy, krízy zdravotníctva či školstva toľko času nazvyš? Dokedy to chcú vládne strany vyriešiť? Braňo Závodský sa rozprával s bývalou ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou. Celý článok: https://www.expres.sk/245073/maria-kolikova-ak-bude-po-rekonstrukcii-vlady-zaujem-som-pripravena-sa-na-rezort-spravodlivosti-vratit/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.