Miroslav Beblavý - Trojkoalíciu s Kiskovou stranou Za ľudí už netreba riešiť
21:26

Miroslav Beblavý - Trojkoalíciu s Kiskovou stranou Za ľudí už netreba riešiť

22.10.2019
Doteraz miestami celkom rozladení a rozhádaní opoziční lídri sa postavili spoločne na pódium a ohlásili rokovania o povolebnej spolupráci. Kiska dal košom koalícii s PS/Spolu, ostatní lídri zas odmietli jeho veľkú opozičnú koalíciu Blok Zmeny... Celý článok: https://www.expres.sk/199898/m-beblavy-trojkoaliciu-s-kiskovou-stranou-za-ludi-uz-netreba-riesit/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.