Peter Pellegrini - Ľudí, ktorí nedodržiavajú karanténu, treba nahlásiť polícii
25:41

Peter Pellegrini - Ľudí, ktorí nedodržiavajú karanténu, treba nahlásiť polícii

13.03.2020
Život v krajine sa pre koronavírus COVID-19 zastavil. Testuje sa dostatočné množstvo ľudí? Má vláda situáciu pod kontrolou? Ako sú pripravení lekári či nemocnice? Braňo Závodský sa rozprával s premiérom Petrom Pellegrinim. Celý článok: https://www.expres.sk/214996/peter-pellegrini-ludi-ktori-nedodrziavaju-karantenu-treba-nahlasit-policii/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.