Minister Vlčan odmieta výzvy na odstúpenie z funkcie. Dotácie na ošípané boli podľa neho úspešné
35:47

Minister Vlčan odmieta výzvy na odstúpenie z funkcie. Dotácie na ošípané boli podľa neho úspešné

24.01.2022
4500 eur na jedno prasiatko. Štátny tajomník ich mal šesť a pre štedrú dotáciu musel odstúpiť. O čom je vlastne kauza dotácii na ošípané? Prečo ju kritici porovnávajú s kauzou Dobytkár a čo hovorí minister na to, že opozícia má uniknuté maily, ktoré chce zverejniť? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom pôdohospodárstva Samuelom Vlčanom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.