Dlhodobé riešenie konfliktu medzi Izraelom a Palestínou je v nedohľadne
36:08

Dlhodobé riešenie konfliktu medzi Izraelom a Palestínou je v nedohľadne

21.05.2021
Násilie, pouličné strety a stovky vystrelených rakiet vystriedalo po jedenástich dňoch prímerie. Čo sa to na Blízkom východe deje? Prečo sa začali ostré boje a ako dlho vydrží dosiahnuté prímerie? A o čom rokoval náš minister zahraničných vecí s premiérom Netanjahuom? Braňo Závodský sa rozprával s Ivanom Korčokom, Jozefom Lenčom a Jakubom Záhorom. Celý článok: https://www.expres.sk/249351/dlhodobe-riesenie-konfliktu-medzi-izraelom-a-palestinou-je-v-nedohladne/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.