Igor Matovič - Vláda ukladá povinnosť nosiť rúško všade mimo bydliska
12:52

Igor Matovič - Vláda ukladá povinnosť nosiť rúško všade mimo bydliska

24.03.2020
Seniori by mali nakupovať len medzi 9:00 a 12:00. Z domu musíme vychádzať len s rúškami alebo respirátormi. Lehoty v úradoch budú posunuté a vlaky zadarmo pre študentov sa dočasne rušia. Potraviny a drogérie budú v nedeľu zavreté. Núdzový stav už platí nielen pre zdravotníkov, ale aj pre zariadenia sociálnych služieb. Aké sú ďalšie opatrenia? Kde ich vláda sprísňuje a kde je ochotná povoliť? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom vlády Igorom Matovičom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.