Peter Kažimír - Najhoršie scenáre hovoria o tom, že sa naša ekonomika začne zotavovať koncom roka
22:05

Peter Kažimír - Najhoršie scenáre hovoria o tom, že sa naša ekonomika začne zotavovať koncom roka

25.03.2020
Pandémia koronavírusu útočí aj na našu ekonomiku. Zavedené vládne opatrenia ohrozujú viac ako 15 000 firiem. Podľa centrálnej banky môže nezamestnanosť stúpnuť až na 10% a o prácu by mohlo prísť 130 000 ľudí. Aké scenáre vypočítala Národná banka Slovenska? Čo so sebou môže priniesť prepad ekonomiky a ako sa na zlé časy pripravila vláda? Braňo Závodský sa rozprával s guvernérom NBS Petrom Kažimírom a ministrom financií Eduardom Hegerom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.