Richard Raši - To, čo si vláda naplánovala do zdravotníckej časti programu, sa reálne nezrealizuje
24:14

Richard Raši - To, čo si vláda naplánovala do zdravotníckej časti programu, sa reálne nezrealizuje

24.04.2020
Až deväťkrát sa v zdravotníckej časti vládneho programu spomína slovo reforma. Vláda chce zreformovať systém zdravotného poistenia, nemocnice, ambulancie, liekovú politiku či ambulantnú starostlivosť. Zdravotnícky program vo vládnom programe však koalíciu aj rozdelil. Šéfka zdravotníckeho výboru parlamentu Jana Cigániková pre možnosť jednej štátnej zdravotnej poisťovne nezahlasuje za dôveru vláde. Dokáže koalícia v čase krízy zreformovať zdravotníctvo tak, ako si to dala do programu? Ako tieto reformy pocítia pacienti a zdravotníci? Braňo Závodský sa rozprával členmi zdravotníckeho výboru o plánoch v oblasti zdravotníctva Tomášom Lehotským (Za Ľudí) a Richardom Rašim (Smer).

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.