Vladimír Lengvarský - Ak sa na vláde nájde väčšina na odobrenie Sputnika, podpíšem jeho použitie
35:49

Vladimír Lengvarský - Ak sa na vláde nájde väčšina na odobrenie Sputnika, podpíšem jeho použitie

25.05.2021
Pandémia je na ústupe, ale problémy v zdravotníctve ostávajú. Nedostatok lekárov a sestier, čakanie na nové štátne nemocnice. Naplno sa rozbehlo aj očkovanie, no odborníci varujú, že o pár týždňov už nebude koho očkovať. Čo s tým urobí ministerstvo zdravotníctva, čaká nás kampaň za očkovanie? Kedy sa začne a zzačne sa vôbec očkovať ruským Sputnikom? Ako to rieši minister zdravotníctva a čo odporúča pred letom? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom zdravotníctva Vladimírom Lengvarským. Celý článok: https://www.expres.sk/249655/vladimir-lengvarsky-ak-sa-na-vlade-najde-vacsina-na-odobrenie-sputnika-podpisem-jeho-pouzitie/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.