Daniel Lipšic - Niet pochybností o zákonnosti získania komunikácie z Kočnerovho mobilu
24:38

Daniel Lipšic - Niet pochybností o zákonnosti získania komunikácie z Kočnerovho mobilu

01.08.2019
Údajná piata zmenka, slinoviny, či prepisy komunikácie medzi obžalovaným Kočnerom a jeho spoločníkom Aghom a medzi Kočnerom a synom šéfa SBS Bonul Bödörom. Komunikácia podľa advokáta odhaľuje pôsobenie zločineckej skupiny za účasti vysokých policajných predstaviteľov, prokurátorov a sudcov. Aj toto priniesla prvá časť ostro sledovaného hlavného pojednávania v kauze údajného falšovania štyroch televíznych zmeniek za 69 miliónov eur. Hlavné postavy sú Marián Kočner a Pavol Rusko. Svoju vinu jednoznačne odmietajú, Kočner však zatiaľ na súde nesedel. Požiadal, aby sa konalo bez neho, no vypovedať chce. Ako bude celý proces pokračovať a čo sa ukázalo za prvých šesť dní? Prečo zatiaľ nevypovedal Peter Tóth, bývalý Kočnerov kamarát, ktorý už ale svedčí proti nemu? Braňo Závodský sa rozprával s advokátom TV Markíza a rodiny Jána Kuciaka, bývalým ministrom vnútra a spravodlivosti Danielom Lipšicom. Celý článok: https://www.expres.sk/191396/podla-lipsica-niet-pochybnosti-o-zakonnosti-ziskania-komunikacie-z-kocnerovho-mobilu/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.