Veronika Remišová - Andrej Kiska sa ku svojej budúcnosti v politike vyjadrí sám
23:42

Veronika Remišová - Andrej Kiska sa ku svojej budúcnosti v politike vyjadrí sám

09.03.2020
Začal sa druhý týždeň zostavovania novej vládnej koalície. K Igorovi Matovičovi sa hneď od začiatku pridali Boris Kollár a Richard Sulík, Andrej Kiska priskočil neskôr. Dodnes však nevieme, či bude Matovičova vláda troj, alebo štvorkoalícia. Na čom sa už strany dohodli a na čom môžu rokovania uviaznuť? Celý článok: https://www.expres.sk/214515/v-remisova-andrej-kiska-sa-ku-svojej-buducnosti-v-politike-vyjadri-sam/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.