Natália Milanová - Finančná pomoc pre umelcov je obmedzená
20:58

Natália Milanová - Finančná pomoc pre umelcov je obmedzená

18.05.2020
Kultúrne podujatia boli pre pandémiu zrušené ako prvé, povolené budú ako posledné. Tisíce ľudí ostali na OČR a bez výplat, niektorí aj bez práce. Kedy vláda plánuje povoliť aj kultúru a kreatívny priemysel? Ako kultúre v čase krízy vláda pomáha a ako reaguje ministerstvo na ostrú kritiku mediálneho výboru parlamentu šéfa RTVS? Bude chcieť vláda Rezníka odvolať? Čo s koncesionárskymi poplatkami? Braňo Závodský sa rozprával s ministerkou kultúry Natáliou Milanovou.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.