Mária Kolíková - Na základe pravidiel máme právo vypýtať si inú šaržu vakcíny dodanej na Slovensko
35:49

Mária Kolíková - Na základe pravidiel máme právo vypýtať si inú šaržu vakcíny dodanej na Slovensko

22.04.2021
Po tom, čo v posledných mesiacoch skončili vo vyšetrovacích väzbách policajné špičky, sudcovia, oligarchovia, špeciálny prokurátor či šéf tajnej služby, menia politici pravidlá väzby. Čo vlastne chcú na podmienkach väzby meniť a prečo by sa mala skrátiť? Čo na to ministerka spravodlivosti, ktorá pre to čelí útokom od expremiéra Roberta Fica? Braňo Závodský sa rorprával s ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou. Celý článok: https://www.expres.sk/247186/maria-kolikova-na-zaklade-existujucich-pravidiel-mame-pravo-vypytat-si-inu-sarzu-vakciny-dodanej-na-slovensko/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.