Branislav Gröhling - Žiaci by sa do škôl ešte mohli vrátiť, pracujeme na rôznych scenároch
26:43

Branislav Gröhling - Žiaci by sa do škôl ešte mohli vrátiť, pracujeme na rôznych scenároch

07.04.2020
Známkovanie na základných školách je zastavené. Učitelia budú deti hodnotiť slovne a motivačne. Na stredných školách môže byť hodnotenie známkou, nesmie však byť zhoršené. Tento školský rok sa nebude prepadávať. Aké ďalšie opatrenia chystá minister školstva? Je už definitívne, že sa žiaci do júna do školských lavíc nevrátia? Aký prístup k učivu majú deti, ktoré nemajú žiaden prístup k počítaču, mobilu a internetu? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom školstva Branislavom Gröhlingom a Stanislavom Boledovičom a Annou Viľchovou z programu Teach for Slovakia.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.