Gábor Gál - Súdna rada už môže začať disciplínárne konanie voči Jankovskej
22:33

Gábor Gál - Súdna rada už môže začať disciplínárne konanie voči Jankovskej

04.10.2019
Kauza Jankovská je stále vážnejšia. Už aj premiér Pellegrini, ktorý ju nechcel odvolať z kresla štátnej tajomníčky hovorí, že je dobré, že odišla. Minister spravodlivosti po posledných zverejnených prepisoch Kočnerovej Threemy vyzval policajtov, aby Jankovskú a ďalších sudcov, ktorým polícia zaistila mobily, okamžite obvinili. 6 tisíc správ, ktoré si spolu poslali, odhaľujú aj to, že Jankovská mala pre Kočnera riadiť sudkyňu, aby pre neho rozhodla v kauze zmenky. A ona aj rozhodla. Advokát Radovan Bžán navyše pre Denník N potvrdil, že Jankovská klamala. A Monika Jankovská sa medzi tým opäť stala sudkyňou na Krajskom súde v Bratislave. Prečo teda minister žiada, aby polícia konala, čo robí on sám a čo robí Súdna rada? Prečo Most-Híd na vláde nepodporil zvyšovanie minimálnej mzdy a čo hovorí na spor Smeru a SNS pre dôchodky, či nový systém výpočtu minimálky? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom spravodlivosti za Most-Híd Gáborom Gálom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.