B. Marônková - Línia medzi Ukrajinou a separatistami patrí medzi najviac zamínované územia na svete
20:27

B. Marônková - Línia medzi Ukrajinou a separatistami patrí medzi najviac zamínované územia na svete

08.10.2019
Ukrajina je stále väzňom zamrznutého konfliktu na východe krajiny. Vojna si stále pýta nové obete a riešenia vôbec nie sú jasné. Naposledy nevyšla pre ostreľovanie dohoda o prímerí... Celý článok: https://www.expres.sk/198406/linia-medzi-ukrajinou-a-separatistickymi-republikami-patri-medzi-najviac-zaminovane-uzemia-na-svete/ Barbora Marôňková - Línia medzi Ukrajinou a separatistickými republikami patrí medzi najviac zamínované územia na svete

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.