Vládou schválené otváranie kultúry zohľadňuje omikron, podľa Kutaša riziko nikdy nie je nulové
35:18

Vládou schválené otváranie kultúry zohľadňuje omikron, podľa Kutaša riziko nikdy nie je nulové

11.01.2022
Najskôr len päťdesiat ľudí v hľadisku, teraz už viac. Umelci, herci, hudobníci či kreatívci čakajú na novú vyhlášku hygienikov. Koľko ľudí teda bude môcť ísť do divadla či kina? Ako budú vyzerať živé koncerty? A čo má znamenať rozdelenie podujatí na menej a viac rizikové? A aké majú požiadavky umelci? Braňo Závodský sa rozprával so štátnym tajomníkom ministerstva kultúry Radoslavom Kutašom a Pavlom Smolkom z iniciatívy Otvorme kultúru.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.