Tomáš Forró - Zostrelenie malajzijského lietadla nad Donbasom... (Braňo Závodský Naživo)
20:25

Tomáš Forró - Zostrelenie malajzijského lietadla nad Donbasom... (Braňo Závodský Naživo)

21.06.2019
Zostrelenie civilného lietadla z 298 pasažiermi na palube ruskými raketami nad východnou Ukrajinou má svojich vinníkov. Holandskí prokurátori majú dostatok dôkazov a vydali medzinárodný zatykač na troch Rusov a jedného Ukrajinca. Čo sa v momentoch, ktoré sme sledovali v médiách, dialo priamo na mieste? Ako to vyzeralo po zostrelení lietadla, odkiaľ sa vzali muži v uniformách, ktorí rozdelili Ukrajinu? Braňo Závodský sa rozprával s reportérom z krízových oblastí, a autorom knihy Donbas o ukrajinskom konflikte, Tomášom Forróm. Celý článok: https://www.expres.sk/186644/zostrelenie-malajzijskeho-lietadla-nad-donbasom-z-2014teho-bolo-podla-reportera-z-krizovych-oblasti-omylom/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.