Ján Mikas - Na prípadnú druhú vlnu sme určite pripravení lepšie, než sme boli na začiatku krízy
36:35

Ján Mikas - Na prípadnú druhú vlnu sme určite pripravení lepšie, než sme boli na začiatku krízy

10.06.2020
Slovensko sa otvára dovnútra aj navonok. Žiaci sa vrátia do škôl a cestovať môžeme bez obmedzení už do devätnástich krajín. Aké obmedzenia a zákazy ešte stále platia? Môžeme sa už združovať? Ako je to s používaním klimatizácii a aká je šanca, že sa pandémia vráti aj v druhej vlne? Čo naše hospodárstvo? Braňo Závodský sa rozprával s hlavným hygienikom Jánom Mikasom a s guvernérom Národnej banky Slovenska Petrom Kažimírom. Celý článok: https://www.expres.sk/221392/podla-hlavneho-hygienika-sme-na-pripadnu-druhu-vlnu-urcite-pripraveni-lepsie-nez-sme-boli-na-zaciatku-krizy/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.