Branislav Gröhling - Úplné otváranie škôl zatiaľ neprichádza do úvahy
34:50

Branislav Gröhling - Úplné otváranie škôl zatiaľ neprichádza do úvahy

16.11.2020
Najskôr to vyzeralo, že sa do zatvorených tried vrátia aspoň deti, ktoré nemajú prístup na internet. Premiér to však zatrhol. Na polovičnú kapacitu sa však otvárajú kostoly, divadlá, kiná či plavárne. Ako vyzerá celá situácia a odkedy budú platiť premiérove nové pravidlá? Kedy a ktoré deti sa budú môcť vrátiť do škôl? Aká je nová vízia moinistra školstva? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom školstva Branislavom Gröhlingom a učiteľom Viktorom Križom zo Slovenskej komory učiteľov. Celý článok: https://www.expres.sk/234004/uplne-otvaranie-skol-podla-grohlinga-zatial-neprichadza-do-uvahy/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.