Peter Kažimír: Ekonomické prognózy sú dobré, štátna pomoc by sa mala zamerať na malých podnikateľov
34:26

Peter Kažimír: Ekonomické prognózy sú dobré, štátna pomoc by sa mala zamerať na malých podnikateľov

01.04.2021
Vyzerá to na svetlo na konci tunela. Naša ekonomika by sa mohla spamätať z krízy už na konci tohto roka. Podľa čísiel Národnej banky by mala rásť až päť percentnou rýchlosťou.  Čoto vlastne pre naše peňaženky znamená? Čo to znamená pre živnostníkov a podnikateľov? Mala by vláda počúvať šéfa rozpočtovej rady a vraziť do jednorázového stimulu pre podnikateľov dve miliardy eur? Braňo Závodský sa rozprával s guvernérom NBS Petrom Kažimírom a šéfom Rady pre rozpočtovú zodpovednosť Jánom Tóthom. Celý článok: https://www.expres.sk/245706/peter-kazimir-ekonomicke-prognozy-su-dobre-statna-pomoc-by-sa-mala-zameriat-najma-na-malych-podnikatelov/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.