Marek Krajčí - Reformovať nemocnice je nevyhnuteľnosť (Braňo Závodský Naživo)
18:51

Marek Krajčí - Reformovať nemocnice je nevyhnuteľnosť (Braňo Závodský Naživo)

17.04.2019
Najväčšie zmeny v prospech pacienta za posledných 15 rokov. Ministerstvo zdravotníctva chystá najväčšie zmeny v nemocniciach za posledné roky - takzvanú stratifikáciu nemocníc. Za projekt sa s ministerkou zdravotníctva zaručil osobne aj premiér Peter Pellegrini.Čo na projekt nového delenia nemocníc hovorí politická opozícia? Aké vidí problémy, alebo výhody?Braňo Závodský sa rozprával s poslancom OĽANO, tieňovým ministrom zdravotníctva hnutia a členom zdravotníckeho výboru parlamentu Marekom Krejčím. Celý článok: https://www.expres.sk/179548/m-krajci-reformovat-nemocnice-je-nevyhnutelnost/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.