Branislav Gröhling - Stredoškoláci sa vrátia do škôl vo všetkých ružových okresoch
34:00

Branislav Gröhling - Stredoškoláci sa vrátia do škôl vo všetkých ružových okresoch

20.04.2021
Covidové čísla sa zlepšujú, žiaci a študenti sa vracajú do škôl. Mnohí z nich stratili návyky, tisíce detí aj kontakty so školou a učiteľmi. Ktoré školy sú od pondelka otvorené a ktoré pribudnú o týždeň? Ako sme na tom s očkovaním učiteľov a ako sa bude testovať na školách? Prečo deviataci žiadajú zrušiť prijímačky na stredné školy a kedy sa začne normálne vyučovať aj na stredných či vysokých školách? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom školstva Branislavom Gröhlingom. Celý článok: https://www.expres.sk/247028/branislav-grohling-stredoskolaci-sa-vratia-do-skol-vo-vsetkych-ruzovych-okresoch/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.