Predĺženie núdzového stavu je podľa Šeligu jediná možnosť, Raši to ostro kritizuje
36:34

Predĺženie núdzového stavu je podľa Šeligu jediná možnosť, Raši to ostro kritizuje

12.01.2021
Takmer sedemtisíc nových prípadov pozitívne testovaných denne. Predlžovanie núdzového stavu. Plánované celoplošné testovania, podľa premiéra každý týždeň. Čo nás čaká v najbližších týždňoch? Ako celú situáciu zamotá zmutovaný vírus z Británie a prečo novoročný lockdown nezabral? Koľko ešte vydržia naše nemocnice? A čo na to opozícia, ktorá chce predčasné voľby? Braňo Závodský sa rozprával s Janou Bittó Cigánikovou, Jurajom Šeligom a Richardom Rašim. Tento podcast Vám prináša Nový Peugeot 3008, dostupný aj vo verzii Hybrid 4x4: http://bit.ly/novyPeugeot3008 Celý článok: https://www.expres.sk/239169/predlzenie-nudzoveho-stavu-je-podla-seligu-jedina-moznost-rasi-to-ostro-kritizuje/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.