Marek Vagovič - Fico by nemal útočiť na protesty, ale vysvetliť, prečo... (Braňo Závodský Naživo)
19:21

Marek Vagovič - Fico by nemal útočiť na protesty, ale vysvetliť, prečo... (Braňo Závodský Naživo)

21.02.2019
Dnes je to presne rok, od kedy vrahovia na objednávku mocných, úkladne zavraždili novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú. Slovensko zmenilo... Celý článok: https://www.expres.sk/173674/fico-by-podla-vagovica-nemal-utocit-na-protesty-ale-vysvetlit-preco-telefonoval-s-vadalom/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.