Branislav Gröhling - OĽANO sa odmieta dohodnúť a chce druhýkrát zvaliť vládu
35:12

Branislav Gröhling - OĽANO sa odmieta dohodnúť a chce druhýkrát zvaliť vládu

25.03.2021
Vládna kríza a pandémia komplikujú život aj našim žiakom a študentom. Medzi odstúpenými ministrami je už aj minister školstva a koniec oboch kríz je v nedohľadne. Čo sa teraz ide vlastne diať, ak už odstúpili všetci ministri za liberálov a po jednom z každej koaličnej strany? Dokedy chce premiér Matovič vyčkávať a dokedy chcú liberáli rokovať? Prečo minister školstva zrušil maturity a kedy plánuje návrat detí do škôl? Braňo Závodský sa rozprával s Jurajom Hipšom a Branislavom Gröhlingom. Celý článok: https://www.expres.sk/245147/branislav-grohling-olano-sa-odmieta-dohodnut-a-chce-druhykrat-zvalit-vladu/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.