Martin Klus - Brexit zrejme do eurovolieb nenastane (Braňo Závodský Naživo)
20:45

Martin Klus - Brexit zrejme do eurovolieb nenastane (Braňo Závodský Naživo)

16.04.2019
Ovplyvní Brexit aj voľby do Európskeho parlamentu? A ak áno, tak ako? Na čo si Briti vôbec majú voliť poslancov, ak z únie aj tak odchádzajú? Ako to ovplyvní odstatné krajiny a čo znamená odloženie Brexitu do konca októbra? Braňo Závodský sa rozprával s poslancom Sas, členom európskeho aj zahraničného výboru parlamentu Martinom Klusom. Celý článok: https://www.expres.sk/179423/m-klus-brexit-zrejme-do-eurovolieb-nenastane/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.