Martin Slosiarik - Ešte pracujeme na prieskume bez Roberta Mistríka (Braňo Závodský Naživo)
19:06

Martin Slosiarik - Ešte pracujeme na prieskume bez Roberta Mistríka (Braňo Závodský Naživo)

27.02.2019
Pred Mistríkom a po Mistríkovi. Boj o prezidentské kreslo vrcholí a do volieb ostávajú už len dva týždne. Počas posledných dní sa však podľa prieskumov menili aj voličské preferencie. Na čelo sa dostala kandidátka Progresívneho Slovenska Zuzana Čaputová. Aj bez Mistríkovej podpory dokázala predbehnúť kandidáta, ktorého podporuje Smer, Maroša Šefčoviča. Aké sú šance kandidátov? Majú Čaputová a Šefčovič druhé kolo isté? Čo urobí s preferenciami odstúpenie Roberta Mistríka a ako sú na tom kandidáti, ktorí za prvou dvojkou zatiaľ výrazne zaostávajú? Braňo Závodský sa rozprával so sociológom a riaditeľom agentúry Focus Martinom Slosiarikom. Celý článok: https://www.expres.sk/174347/m-slosiarik-este-pracujeme-na-prieskume-bez-roberta-mistrika/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.