Ján Mičovský - Výpočtová technika nám umožňuje vypátrať konečného poberateľa dotácii na pôdu
22:25

Ján Mičovský - Výpočtová technika nám umožňuje vypátrať konečného poberateľa dotácii na pôdu

29.05.2020
Bitky malých farmárov na ich poliach ešte pokračujú. Čo s tým urobí nový minister pôdohospodárstva, budú jeho opatrenia stačiť? Ako sa vysporiada so stratami poľnohospodárov a potravinárov, ktorým okrem koronavírusu komplikuje plány aj sucho a zmena klímy? Prečo sa farmárom nepáči presun peňazí na priame platby? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom pôdohospodárstva Jánom Mičovským. Celý článok: https://www.expres.sk/220644/jan-micovsky-vypoctova-technika-nam-umoznuje-vypatrat-konecneho-poberatela-dotacii-na-podu/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.