Pavol Čekan - Ak chceme očkovať ruskou vakcínou Sputnik V, pôjde o experiment
35:37

Pavol Čekan - Ak chceme očkovať ruskou vakcínou Sputnik V, pôjde o experiment

17.02.2021
Slovensko je najhoršou krajinou v počte úmrtí na Covid19. Prezidentka vyzvala vládu, aby prestala robiť experimenty. Čo robíme zle? Aké vôbec máme ešte možnosti? Braňo Závodský sa rozprával s vedcami Pavlom Čekanom a Richardom Kollárom. Celý článok: https://www.expres.sk/242505/pavol-cekan-ak-chceme-ockovat-ruskou-vakcinou-sputnik-v-pojde-o-experiment/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.