Juraj Šeliga - Potrebujeme urýchlene zvolať snem, aby sme v strane Za ľudí urovnali spory
33:35

Juraj Šeliga - Potrebujeme urýchlene zvolať snem, aby sme v strane Za ľudí urovnali spory

17.06.2021
Vládna strana Za ľudí hľadá svoju budúcnosť. Znepriatelené krídla sa nevedia dohodnúť ani na tom, kto za nich obsadí uvoľnené miesto podpredsedu parlamentu a na scéne sa objavil aj kompromisný kandidát na predsedu. Nezostane napokon Veronika Remišová v parlamente sama ako jediná poslankyňa bývalej Kiskovej strany? Je  šanca, že sa ešte Remišová s Kolíkovou na niečom dohodnú, napríklad na termíne mimoriadneho snemu? A čo všetko to môže urobiť už s aj tak rozhádanou vládnou koalíciou? Braňo Závodský sa rozprával s podpredsedom strany Za ľudí Jurajom Šeligom a politológom Grigorijom Mesežnikovom. Celý článok: https://www.expres.sk/251422/juraj-seliga-potrebujeme-urychlene-zvolat-snem-aby-sme-v-strane-za-ludi-urovnali-spory/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.