BODAJ BY MU TRIGOVICA ZHRDZAVELA (playoff špeciál)
51:51

BODAJ BY MU TRIGOVICA ZHRDZAVELA (playoff špeciál)

22.04.2021

Majú Michalovce na to, aby získali titul? Aký je na Slovensku trest za sekeru hokejkou cez papulu? Vytočený Brambor: "Jak musel p*čovať Hamas..." Boris: "A vieš, že ti nikto nerozumie..." NEXT? TY CHOĎ DO PITCHE DO HOLIČA  https://open.spotify.com/episode/2A3LwogBW6gqWauv7HfY6o  Nové trigovice  https://www.allforfan.com/sk/suveniry/boris-a-brambor  Produkcia by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.