Ď,Ť,Ň,Ľ s Paulínou Fialkovou

14.05.2020

@paja.fialkova: "Pekné ženy to majú v športe ľahšie." (06:21) Boris: "Paulínka, tvoj priateľ nás asi nepočúva, myslím si, že sa môžeš trochu uvoľniť, nie?" Brambor: "V kuloároch som sa dozvedel, že máš štyri tetovania a dokonca aj snehové vločky...kde sneží?" Biatlonistka Paulína Fialková https://www.instagram.com/paja.fialkova/?hl=sk  v podcaste Boris a Brambor  https://www.allforfan.com/sk/suveniry/boris-a-brambor   

Ak máš rád NHL, toto je podcast o NHL  https://open.spotify.com/show/1Xawfd4dnYsXQXolEG7DuB   

Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk   

artwork: https://www.instagram.com/illbara/?hl=sk  

 

 

 

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK