SUPERSTAR SO ZVÁRAČKOU (špeciál s Barborou Piešovou)

12.06.2020

Čerstvá Superstar Barbora Piešová je "gurmán": "Ja už odmalička nejem ani ovocie ani zeleninu, mne to je hnusné, jediné čo zjem - "zemáky"! Brambor: "Myslíš, že si sa zmenila?" Barbora: "Neviem, či som sa zmenila... stále som rovnako retardovaná ako predtým, stále rovnako lenivá..." Boris: "Kedy si si uvedomila, že si tak dobrá ako reálne si?" Barbora: "Keď mi na Fortune klesol kurz a bola som úplne prvá a hovorím si, že: Ty vole, to si na seba ani nemôžem staviť, to sa mi ani neoplatí!" :)

Merch B&B https://www.allforfan.com/sk/suveniry/boris-a-brambor

Produkcia podcastu: ZAPO - zábava v podcastoch https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk ZAPO ti odporúča týchto troch bastardov https://open.spotify.com/show/1Xawfd4dnYsXQXolEG7DuB?si=GWqTIf1GS-mTMeVkzFElJg

Artwork: https://www.instagram.com/illbara/?hl=sk

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK