MENO BORISOVEJ DCÉRY JE GTD (ft @stevoeiselef1)
01:10:02

MENO BORISOVEJ DCÉRY JE GTD (ft @stevoeiselef1)

10.12.2020

Pre Brambora je F1tka šport č.2. So ŠTEFANOM si mal čo povedať :) Je Grosjean nebezpečný pre seba aj pre ostatných? Števo Eisele a jeho "necenzurované hlášky z tretieho kolena." (15:33) LINK PRE JEŽIŠKA  https://www.allforfan.com/sk/suveniry/boris-a-brambor  VIANOČNÉ DEKORÁCIE  https://mojareproma.sk/  MRCHA HNUSNÁ  https://www.pantarhei.sk/knihy/beletria/slovenska-beletria/mrcha-hnusna.html  NEXT? MARADONA  https://open.spotify.com/episode/5LWAqD96i0LgRydbI6SjAa  Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/  

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.