OUTSIDER (Tomáš Tatar - 2. časť)

27.04.2020

Trto: "Na rovinu poviem, ja som bol outsider v repre až do 18-tky" Prečo ho mládežnícki tréneri ignorovali, prečo odišiel z Trenčína do Zvolena, prečo je v Košiciach lepšia atmosféra ako vo Vegas alebo v Montreale, ale aj prečo má Tats v NHL najradšej víkendové zápasy so skorším začiatkom, prečo už neraňajkuje vajíčka a prečo Detroit nie je úplne hockeytown. "Babcock? Aj na mňa bol tvrdý, ale vedel som ho odfiltrovať." Toto je druhý diel exkluzívnej dvojepizódy s Tomášom Tatarom, hviezdou Canadiens a slovenskej hokejovej reprezentácie.  

PRODUKCIA: @zapoofficial...ak si fanúšik NHL, odporúčame ti https://open.spotify.com/show/1Xawfd4dnYsXQXolEG7DuB   

Nový merch Boris a Brambor nájdeš tu https://www.allforfan.com/sk/suveniry/boris-a-brambor  

artwork: https://www.instagram.com/illbara/  

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK