MARTIN ŠKRTEL - veľkonočný špeciál z Istanbulu

09.04.2020

Škrťo: "Istanbul je krásny, mám problém ženu odtiaľto dostať domov na Slovensko." Ako aktuálne vyzerá Turecko v karanténe? (5:55) Boris: "Ja som tvoj veľký fanúšik, ty hráš vlastne hokej na tráve." Škrťo: "Ja keď som hrával hokej v zime, bol som mix Ovečkina, Hossu a Gáboríka." (8:26) Super sme sa zabavili s @martin37skrtel  https://www.instagram.com/martin37skrtel/?hl=sk    

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk   

Artwork: https://www.instagram.com/illbara/  

ZAPO ti odporúča podcast Nehanební hokejoví bastardi  https://open.spotify.com/show/1Xawfd4dnYsXQXolEG7DuB

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK