ŽIGO VS. VIŠŇA - KTO MÁ VÄČŠIU LOŽ? (Jozef Stümpel)
50:02

ŽIGO VS. VIŠŇA - KTO MÁ VÄČŠIU LOŽ? (Jozef Stümpel)

17.12.2020

Nepríjemný praváčik s drevenou hokejkou stále žiari v Žiari. A hokejky skladuje ako cigary. Posledný Mohykán, Jožko Stümpel  https://www.pantarhei.sk/knihy/biografie/sport/jozef-stumpel-posledny-mohykan.html  NOVÝ MERCH B&B objednávaj tu  https://www.allforfan.com/sk/suveniry/boris-a-brambor  NEXT? ADELA  https://open.spotify.com/episode/6EVrxRAh9Jhvnx4Wpn1u6f?si=Ad3a5tLLQSeOftcoqMmB8w  Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/   

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.